• Żywy ocet ziołowy "NR 2" 0.2l

17.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 9979 szt.
Waga 0.5 kg
Ocet powstaje poprzez zalanie świeżych ziół i owoców (nawłoć, jarzębina, żurawina) żywym octem jabłkowym i poddaniu nastawu ponownej fermentacji. Produkt końcowy jest niepasteryzowany, niesiarkowany, nieklarowany, zawiera żywe kultury bakterii i enzymy trawienne oraz zawiera witaminy i substancje czynne pochodzące z powyższych składników. Poddane procesowi fermentacji zioła i owoce oddają do nastawu wszystkie swoje właściwości prozdrowotne wspierające pracę układu moczowego. Nasz ocet przygotowujemy ze świeżych ziół i owoców gdyż takie mają najsilniejsze działanie na ludzki organizm.

Nawłoć, jarzębina i żurawina wykazują następujące działanie: 

Moczopędne

Ściągające 

Przeciwbakteryjne

Przeciwgrzybiczne

Uszczelniające na ściany włosowatych naczyń krwionośnych

Przeciwzapalne

Odtruwające

Rozkurczowe

Wspomagające w chorobach nerek, w skazie moczanowej, w dnie (podagra), w kamicy moczowej

Wspomagające w chorobach wątroby i dróg żółciowych

Przeciwmiażdżycowe

Regulujące poziom cukru we krwi

O producencie: Biolas to mała firma z dużym doświadczeniem której właściciele mają cel tworzyć oraz rozpowszechniać praktyczną wiedzę oraz produkty mające realny wpływ na zdrowie każdego z nas. Dzięki małej produkcji rzemieślniczej udaje się zachować bardzo wysoką wartość produktów nie oszczędzając na składnikach jak to niestety ma miejsce w większych produkcjach. Produktami tej marki na pewno Państwo się nie zawiodą!

DAWKOWANIE

Stosowanie: profilaktycznie 1 łyżeczka na 1/4 szklanki wody 2 lub 3 razy dziennie.

SKŁAD

Skład: ocet jabłkowy, kwiat nawłoci, jarzębina, żurawina.

Pojemność. 200 ml

Warunki przechowywania: przechowywać w temperaturze pokojowej lub w lodówce. Na etykiecie podana jest jedynie data butelkowania NIE data przydatności do spożycia. Ocet jest produktem bezterminowym i zachowuje przydatność do spożycia nawet wiele lat.

Producent: Biolas Joanna i Tomasz Kardynia Łaz 3 66-003 Zabór
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.