• Żywy ocet ziołowy "GLISTNIK JASKÓŁCZE ZIELE" 0.2l

Ocet na wzór zakwasu Wołotowa

20.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 10000 szt.
Waga 0.4 kg

Czy ktoś jeszcze dzisiaj nie słyszał o wspaniałych właściwościach zakwasu Bołotowa? Czyli naturalnie fermentowanym na koziej serwatce glistniku jaskółcze ziele.  

Mikstura ciesząca się dużą popularnością niestety nie dla każdego jest łatwa do zrobienia własnie ze wzgledu na trudno dostepną kozią serwatkę. Zdobycie świeżego ziela glistnika ( bo koniecznie musi być świeże) też może nastręczać trochę trudności. 
Ale czy nie można prościej? 
Oczywiscie że można. 
Jeśli weźmiemy pod uwagę fitochemię rośliny to okazuje się że alkaloidy glistnika są świetnie rozpuszczalne w każdym  kwaśnym środowisku.  Dlatego równie dobrze do fermentacji, zamiast serwatki możemy użyć naturalnego, żywego octu jabłkowego. 
Właśnie takim produktem jest nasz nowy ocet z glistnikiem jaskółcze ziele. Ten wyjątkowy produkt, o pieknej żóltej barwie, ma takie same właściwości jak modny ostatnio zakwas Bołotowa. 
A zatem co potrafi? 
Glistnik jaskółcze ziele ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Wykazuje działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. W tradycyjnym ziołolecznictwie od zawsze wykorzystywany był do leczenia chorób układu pokarmowego,  detoksykacji wątroby i woreczka żółciowego, usuwania brodawek i kurzajek. Ziele to przyspiesza regenerację komórek, oczyszcza cały organizm, reguluje ciśnienie krwi oraz poziom hormonów.  Trzeba jednak pamiętać że duże dawki mogą być toksyczne,  dlatego dzisiaj  zabroniono stosowania tego ziela wewnętrznie. 
Dlatego też ze wzgledu na przepisy, informujemy że nasz ocet przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. 
Skład:
żywy ocet jabłkowy, glistnik jaskółcze ziele

Pojemność butelki: 200ml

Dawkowanie:
Ocet do użytku zewnętrznego.
Stosować 10 do 20 kropli 2 do 3 razy dziennie. 

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej lub w lodówce. Uwaga: na etykiecie podana jest jedynie data butelkowania NIE data przydatności do spożycia. Ocet jest produktem bezterminowym i zachowuje przydatność konsumpcyjną nawet wiele lat.

O producencie: Biolas to mała firma z dużym doświadczeniem której właściciele mają cel tworzyć oraz rozpowszechniać praktyczną wiedzę oraz produkty mające realny wpływ na zdrowie każdego z nas. Dzięki małej produkcji rzemieślniczej udaje się zachować bardzo wysoką wartość produktów nie oszczędzając na składnikach jak to niestety ma miejsce w większych produkcjach. Produktami tej marki na pewno Państwo się nie zawiodą!

Zapraszamy do lektury artykułu "O occie jabłkowym" dostępnego na naszej stronie czas-zdrowia.pl w zakładce "Strefa wiedzy"

Producent: Biolas Joanna i Tomasz Kardynia Łaz 3 66-003 Zabór
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.