• Żywy ocet jabłkowy "ZŁOTE JABŁUSZKO" 0.7l

19.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 9314 szt.
Waga 1.2 kg

Żywy ocet jabłkowy produkowany z całych jabłek. Cechy produktu: naturalnie fermentowany, żywe kultury bakterii, aktywne enzymy, niepasteryzowany,niesiarkowany, nieklarowany. Produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia i przetworów. Uwaga: osad na dole butelki i biały nalot lub kożuszek u góry (tzw.matka octowa) to cechy naturalne świadczące o wysokiej jakości produktu i aktywnym procesie dojrzewania.

O producencie: Biolas to mała firma z dużym doświadczeniem której właściciele mają cel tworzyć oraz rozpowszechniać praktyczną wiedzę oraz produkty mające realny wpływ na zdrowie każdego z nas. Dzięki małej produkcji rzemieślniczej udaje się zachować bardzo wysoką wartość produktów nie oszczędzając na składnikach jak to niestety ma miejsce w większych produkcjach. Produktami tej marki na pewno Państwo się nie zawiodą!

SKŁAD

Składniki: Jabłka 100%

Pojemność butelki: 700ml

DAWKOWANIE

Produkt różnorakiego użytku.

Zapraszamy do lektury artykułu "O occie jabłkowym" dostępnego na naszej stronie czas-zdrowia.pl w zakładce "Strefa wiedzy"

Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej lub w lodówce. Uwaga: na etykiecie podana jest jedynie data butelkowania NIE data przydatności do spożycia. Ocet jest produktem bezterminowym i zachowuje przydatność konsumpcyjną nawet wiele lat.

Producent: Biolas Joanna i Tomasz Kardynia Łaz 3 66-003 Zabór

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.