• Witamina D3 FORTE oil 4000 j.m. 120szt

35.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 17 szt.
Waga 0.1 kg

Witamina o wszechstronnym zastosowaniu od samopoczucia, regulacji stresu, po odporność i wiele więcej.

SKŁAD

Skład w jednej kapsułce: 100 mcg/ 4000 j.m.(2000,00%RWS*)

*RWS - referencyjna wartość spożycia

Składniki: oliwa z oliwek; żelatyna wołowa, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), woda, witamina D z lanoliny (cholekalcyferol).

DAWKOWANIE

Zalecana porcja do spożycia: 1 kapsułka jeden raz dziennie w trakcie posiłku  wyłącznie dla osób zdrowych powyżej 75 roku życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Ze względu na wiele nieporozumień wynikających z definicji suplementowania witaminy D3 sklep czas-zdrowia.pl poleca wykonanie badania poziomu witaminy D3 we krwi oraz skonsultowanie z lekarzem czy zachodzi potrzeba suplementowania dawki leczniczej.

Należy przy tym pamiętać o równoczesnym suplementowaniu witaminy K2 zwłaszcza gdy w diecie nie ma wystarczającej ilości tej witaminy.  Zaleca się tak, ponieważ witamina D3 suplementowana bez wystarczającej ilości witaminy K2 w diecie umożliwiającej prawidłowe pożytkowanie witaminy D3 sprawia, że wapń z pożywienia zamiast wchodzić w skład kości odkłada się w układzie krwionośnym przyczyniając się do chorób tego układu.


Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Ważne informacje: Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zawartość opakowania: 120 kapsułek

Producent: MedicaLine Ostrówiec 150 05-480 Karczew

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.