• Ubichinol UbiquinoL KANEKA Naturalny KOENZYM Q10 100mg 60szt

135.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 2 szt.
Waga 0.1 kg
Po przyłączeniu elektronów swobodnie porusza się w wewnętrznej błonie mitochondrialnej umożliwiając transport elektronów między kompleksami białek łańcucha oddechowego, które wbudowane są w wewnętrzną błonę mitochondrialną. Koenzym Q10 w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat został szeroko przebadany przez naukowców; został doceniony jako składnik suplementów diety dla ogólnych korzyści organizmu. Istnieją dwie formy koenzymu Q10: UbichinoN oraz UbichinoL™ i oba są wykorzystywane do produkcji energii komórkowej. UbichinoN - to utleniona forma (konwencjonalny koenzym Q10). UbichinoL™  -to  aktywna forma, która jest efektywnie wchłaniana przez żywe organizmy. UbichinoL™ jest aktywną i nieutlenioną postacią koenzymu Q10, łatwo przyswajalną przez organizm. UbichinoL™ jest najłatwiej absorbowaną postacią koenzymu Q10 i jest jednym z najpotężniejszych rozpuszczalnych w tłuszczach przeciwutleniaczy w organizmie.

UbichinoL™ jest naturalnym koenzymem powstającym w procesie fermentacji i jest identyczny w swojej budowie jak ten powstający w naszym organizmie. UbichinoL™ jest od 3 do 8 razy bardziej absorbowany przez organizm niż konwencjonalny koenzym Q10. UbichinoL™ - pomaga chronić komórki organizmu przed uszkodzeniami spowodowanymi stresem oksydacyjnym i wolnymi rodnikami. W 18 badaniach klinicznych podkreślono wyższą skuteczność wchłaniania UbichinoLu™ nad konwencjonalnym koenzymem. UbichinoL™ - ma lepszą absorpcję w porównaniu do konwencjonalnego koenzym Q10, więc można przyjąć niższą dawkę dla tego samego efektu. UbichinoL™ - łatwiej wchłania się do organizmu w porównaniu do konwencjonalnego koenzym Q10.

UbichinoL™ - jedyna forma UbichinoLu™ na świecie produkowana przez Japońską firmę Kaneka.

Dlaczego warto spożywać UbichinoL™? Od około 30 roku życia zdolność naszego organizmu do wytwarzania i przekształcania zwykłego koenzymu Q10 w jego aktywną, przeciwutleniającą postać UbichinoL™, znacznie się zmniejsza.

*In Supply, 2016, Kaneka and the innovative ubiquinol

*Hosoe, K. et al. (2007): Study on safety and bioavailability of ubiquinol (Kaneka QH) Regul Toxicol Pharmacol, 47(1):19-28. 2 Alf, D. et al. (2013):

*Ubiquinol supplementation enhances peak power production in trained athletes: a double-blind, placebo controlled study. J Int Soc Sports Nutr, Apr 29;10:24.3 Sarmiento, A. et al. (2016)

SKŁAD

Składniki w 1 kapsułce: Koenzym Q10 (Ubiquinol™ KANEKA) 100 mg

Składniki: Olej rzepakowy, Koenzym Q10 (Ubiquinol™ KANEKA aktywna i naturalna forma koenzymu), emulgator : estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, substancja słodząca: wosk pszczeli biały i żółty, substancja wypełniająca: lecytyny (soja), składniki otoczki kapsułki: skrobia kukurydziana, substancje zagęszczające: gliceryna roślinna, karagen, barwnik: karmel, regulator kwasowości: fosforany sodu.

DAWKOWANIE

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia: 1 kapsułka w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla dzieci. Chronić przed wilgocią.

Zawartość opakowania: 60 kapsułek

Produkt nie utleniony

Produkt wyprodukowany na licencji KANEKA Pharma Europe przez MedicaLine Ostrówiec 150 05-480 Karczew
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.