• L-lizyna 100g

12.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 1 szt.
Waga 0.1 kg
Lizyna należy do grupy aminokwasów egzogennych, czyli takich które muszą być dostarczone wraz z pożywieniem, ponieważ nie są syntezowane przez nasz organizm. Lizyna odgrywa ważną rolę w absorpcji wapnia, produkcji hormonów, przeciwciał i enzymów. Występuje obficie w nabiale, mięsie, a także warzywach strączkowych. SKŁAD
Skład: L-lizyna Hcl pozyskana metodą fermentacji z glukozy kukurydzianej. Produkt najwyższej jakości. 1 płaska miarka (1 ml) zawiera 0,55 g l-lizyny. Bez dodatku wypełniaczy, barwników, konserwantów i substancji poślizgowych. Produkt wolny od GMO.
DAWKOWANIE
Zalecany sposób użycia: 1 miarka do trzech razy dziennie. Dodać do niewielkiej ilości wody. Spożywać przed posiłkiem. Zawartość w dziennej porcji - 1,65 g l-lizyny Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety oraz nie zastąpią zdrowego trybu życia.Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony dla małych dzieci, kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.Działania niepożądane: W rzadkich przypadkach szczególnie u dzieci może dochodzić do nietolerancji pokarmowej, które objawiają się problemami żołądkowymi. Interakcje: Lizyna zwiększa przyswajalność wapnia, należy zachować ostrożność w przypadku jednoczesnego stosowania z preparatami zawierającymi wapń. Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.
Kraj pochodzenia: Chiny
Zdrowie: Prawidłowa odporność, Zdrowe serce
Zastosowanie: sporty siłowe, sporty wytrzymałościowe, wsparcie wydolności, koncentracja, rany i otarcia
Ostrzeżenia: nie stosować w ciąży, nie stosować podczas laktacji
Producent: NANGA Przemysław Figura ul. Zamkowa 97, 77-400 Złotów
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.