• Kwas Alfa Liponowy R-ALA 200mg 60szt

55.00
szt. Do przechowalni
Dostępność 7 szt.
Waga 0.1 kg
Kwas alfa liponowy ze względu na swoją budowę występuje w postaci dwóch enancjomerów  R oraz S. W przyrodzie jedynie enencjomer R wykazuje się biodostępnością. W wyniku syntezy chemicznej otrzymuję się mieszaninę racemiczną dwóch izomerów R oraz S, którą sprzedaje się pod nazwą ALA (kwas alfa liponowy). Jednak enancjomer S jest praktycznie bezużyteczny, ciężko jest się go pozbyć z takiej mieszaniny. Popularny kwas ALA nie ma oznaczonej proporcji enancjomeru R do S i mimo maksymalnej dopuszczonej dawki 600 mg racematu (racemat, czyli równomolowa mieszanina izomerów tego samego związku (R-ALA i S-ALA) nie wiemy jednak jaka jest w nim zawartość aktywnej formy R.

R-ALA to surowiec oczyszczony z drugiego enancjomeru S, zawierający czysty enancjomer R ten, który naturalnie występuje w przyrodzie.

Ze względu na swoją zawartość formy R i dużej aktywności, maksymalna dzienna porcja została ustanowiona w ilości 300 mg dla czystego enancjomeru R.

Produkt nie zawiera glutenu, laktozy, soi, GMO.

Minimum substancji technologicznych, produkt nie zawiera  dodatków tj. stearynianu magnezu czy barwników.

 

SKŁAD

Składniki w 1 tabletce: Kwas Alfa Liponowy (R-ALA) 200 mg

Składniki: substancja wypełniająca: fosforany wapnia, kwas Alfa Liponowy (R-ALA), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, talk spożywczy.

DAWKOWANIE

Zalecana porcja do spożycia: 1 -2 tabletki dziennie, w trakcie posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Zawartość opakowania: 60 tabletek

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Producent: MedicaLine Ostrówiec 150 05-480 Karczew
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.